16 listopada, 2023

Czas szkoleń zakończył się - podsumowanie.

11 listopada 2023 w Szydłowcu Kościele Chrześcijan Wiary Ewangelicznej odbyło się w tym sezonie ostanie szkolenie Gwiazdkowej Niespodzianki🎁 w Polsce. W spotkaniu uczestniczyło 28 partnerów czyli 56 osób. Uczestnicy szkolenia przyjechali na to wydarzenie nie tylko z regionu centralno - wschodniego także z regionu śląskiego. Czas ten był przepełniony budowaniem relacji wzajemnych, poznawaniu działań/zasad Gwiazdkowej Niespodzianki, przygotowywaniem się Partnerów Służby do sezonu 2023/2024 oraz dzieleniem się wskazówkami, zachętami i motywowaniem się do dalszej służby w tym jak i innym zakresie💙.

Podsumowanie: 💚 region północny - 27 Partnerów Służby, 56 osób, 💙 region zachodni - 33 Partnerów Służby, 89 osób, 💜 region centralny - 43 Partnerów Służby, 94 osób, 💛 region południowy -15 Partnerów Służby, 46 osób, 🧡 region śląski - 34 Partnerów Służby, 102 osoby. 📚 szkoleń odbyło się - 8 konferencji szkoleniowych.

Łącznie w sezonie 2023/2024 mamy 152 Partnerów Służby w tym 387 osoby ( koordynatorów, nauczycieli oraz wolontariuszy) przeszkolonych i przygotowanych do nowego sezonu Gwiazdkowej Niespodzianki🎁 . Ten rok tym bardziej jest specjalny, bo o 21 Partnerów Służby mamy więcej niż w poprzednim sezonie. Chwała Bogu!

Jako Krajowy Zespół Gwiazdkowej Niespodzianki w Polsce pragniemy wszystkim zespołom szkolącym i uczestnikom szkoleń podziękować za Wasze zaangażowanie i serce do służby. Bez Waszego zaangażowania nie byłoby to możliwe. Z głębi serca - Dziękujemy ! Przedstawiamy relację fotograficzną z ostatniego szkolenia w tym sezonie.

Gwiazdkowa Niespodzianka

GWIAZDKOWA NIESPODZIANKA POLSKA

Krajowy Zespół Koordynacyjny
Akcja Humanitarna Życie-Gwiazdkowa Niespodzianka

ul. Mickiewicza 55
67-200 Głogów

E-mail: occ.polska@gmail.com
International Website
samaritanspurse.org

Copyright © 2024
Realizacja: Elevation Group