21 września, 2022

4 listopada 2020

„Wszak Bóg nie jest niesprawiedliwy, aby miał zapomnieć o dziele waszym i o miłości, jaką okazaliście dla imienia jego, gdy usługiwaliście świętym i gdy usługujecie”.

List do Hebrajczyków 6:10

4 listopada 2020 roku ( Środa) to już kolejny dzień postu i modlitwy o misję Gwiazdkowej Niespodzianki i Najwspanialszej Podróży. Jestem Bogu wdzięczni za każdego z Was. Jesteśmy w dość trudnym czasie. Nasz kraj jest w czerwonej strefie. Może czujesz się zagubiony, opuszczony, chory czy smutny. A może wręcz przeciwnie tryskasz radością i czujesz taką lekkość w Bogu.  Jezus Chrystus jest z Wami w tym odosobnieniu i kontroluje całą sytuację.  Jesteście  jak cenne perły  - wydobyte i posłane z  namaszczeniem  przez Boga. Jesteście wyznaczeni do realizacji Jego celów. Zamiast martwić się tym czego nie macie, skupcie uwagę na tym co posiadacie. Stańcie w wierze i zobaczcie jak Bóg działa przez Was.

Zapraszamy do wspólnych modlitw o Gwiazdkową Niespodziankę, Najwspanialszą Podróż i o siebie samych. Miejmy w modlitwie też tych co chorują i potrzebują pocieszenia. Jesteście w naszych modlitwach.

Gwiazdkowa Niespodzianka

GWIAZDKOWA NIESPODZIANKA POLSKA

Krajowy Zespół Koordynacyjny
Akcja Humanitarna Życie-Gwiazdkowa Niespodzianka

ul. Mickiewicza 55
67-200 Głogów

E-mail: occ.polska@gmail.com
International Website
samaritanspurse.org

Copyright © 2024
Realizacja: Elevation Group