foto1
OCC POLSKA
foto1
foto1
Running text caption 3
foto1
Running text caption 4
foto1
Running text caption 5
Witamy na stronie occpolska.pl
logo210.jpg
2.jpg

Dziękujemy Bogu za:


- prawie 50.000 dzieci, które odebrały paczki GN i mogły słyszeć przesłanie Ewangelii;
- za rozpoczynające się, rozpoczęte i zakończone ewangelizacyjne Kursy NP;
- za nauczycieli i Lokalnych Kontaktów, którzy rozpoczęli swoją służbę dzieciom;
- za wszystkich logistyków GN w kraju, którzy w tym czasie mieli i maja pełne ręce roboty - niech Pan ich wspiera!

KALENDARZ GN

  • przesłanie zgłoszenia (czerwiec-sierpień )
  • konferencja szkoleniowa (wrzesień-listopad)
  • dokumenty GN (listopad)
  • ofiara na GN (listopad)
  • odbiór paczek (grudzień)
  • dystrybucja paczek (grudzień-luty)
  • raport z GN (luty)
  • „Najwspanialsza podróż” (po dystrybucji paczek)
  • Dzień Dziękczynienia (kwiecień-maj)

Niektóre z nadesłanych:

Słowacja
  Odwiedziliśmy dziewczynkę imieniem Elisk, która gdy otworzyła swoją paczkę, krzyknęła i pobiegła do taty, mówiąc mu „Tato, mogę iść z Tobą na ryby!” W swojej paczce znalazła kurtkę moro, dokładnie taką, o jakiej zawsze marzyła – taką samą, jaką ma jej tata. Tylko Bóg może uczynić coś takiego.

Litwa
  Chciałabym Wam podziękować za wczorajszy występ dla dzieci. To było wspaniałe doświadczenie oraz wyjątkowy Bożonarodzeniowy cud dla naszej rodziny! Mój syn Pius ma 3 latka i ma zespół Aspergera. Boże Narodzenie oraz wszelkie inne wydarzenia to dla niego ogromne wyzwanie, ponieważ on boi się dużych skupisk ludzi, głośnych dźwięków, obcych oraz nowych miejsc. Próbowaliśmy przezwyciężyć ten jego strach przed zgromadzeniami i wzięliśmy udział w przedstawieniu w szkole.
  Niestety szybko 
musieliśmy opuścić szkołę, gdyż Pius szybko był sfrustrowany. Gdy przyszliśmy na spotkanie GN po raz pierwszy widzieliśmy Piusa bardzo szczęśliwego i spokojnego przez całe spotkanie. Nie obawiał się ludzi i był bardzo podekscytowany, gdy otrzymał swoją paczkę! Dzięki temu spotkaniu odzyskaliśmy nadzieję na przezwyciężenie zespołu Aspergera! Proszę nie przestawajcie robić tego, co robicie!

Ekwador
  W przeszłości obecność GN była ogromnym błogosławieństwem szczególnie w naszym kraju, który przeszedł wiele trudnych momentów w ostatnich kilku dziesięcioleciach włącznie z trzęsieniem ziemi z 16 kwietnia tego roku. W wyniku tego dzieci zostały bez rodziców, bez dachu nad głową oraz jedzenia.
Przyjmując paczkę zaakceptowały Chrystusa i znowu potrafiły się uśmiechać i odczuwać miłość. Widząc uśmiechy pojawiające się na ich twarzach widzimy błogosławieństwo naszej służby realizowane w bardzo praktyczny sposób jak nigdy wcześniej. Dziękujemy GN za waszą obecność w naszym kraju i na całym świecie w tych najtrudniejszych momentach.

Salwador
  Johana, 13. letnia dziewczynka zawsze marzyła by dostać lalkę, która będzie należała tylko do niej i gdy otworzyła swoją paczkę znalazła w niej swoją lalkę! Zaczęła płakać i dziękować Bogu za prezent, który otrzymała.